امروز

اخبار و اعلانات

به منظور مشاهده هر چه بهتر مطالب وب سایت از مرورگرهای Mozilla Firefox و یا Google chrome و یا IE نسخه 11 به بعد استفاده کنید.

 • مراسم جابه جایی مدیران مناطق پابدانا و هشونی

  مراسم جابه جایی مدیران مناطق پابدانا و هشونی تاریخ :1397/03/05

  در این مراسم که صبح امروز در دو معدن هشونی و پابدانا با حضور مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض ، حجه الاسلام جعفری امام جمعه بخش طغرالجرد ، مهندس فتاحی بخشدار و مدیران و معاونین شرکت معادن زغالسنگ انجام گرفت.

  ادامه مطلب
 • مراسم تجليل از جانبازان ، ايثارگران و فرزندان معظم شهداي شركت معادن زغالسنگ كرمان

  مراسم تجليل از جانبازان ، ايثارگران و فرزندان معظم شهداي شركت معادن زغالسنگ كرمان تاریخ :1397/02/01

  به گزارش روابط عمومي شركت معادن زغالسنگ كرمان: در اين مراسم كه بعد از نماز مغرب و عشاء در تالار فرهنگيان زرند با حضور جانبازان و ايثارگران و آزادگان سرافزاز در مورخه 97/02/01 همراه با مولودي خواني برگزار گرديد. مهندس مرتاض مدير عامل شركت زغالسنگ كرمان جانبازان را سرمايه هاي معنوي كشور و عامل امنيت و دلگرمي دانسته و عنوان نمودند كه روند رو به رشدي در شركت زغالسنگ كرمان در جريان است كه با توكل به خدا و همكاري كارگران عزيز و مديران لايق و شايسته بزودي به اين هدف خواهيم رسيد. در اين جلسه كه با حضور امام جمعه زرند حجه الاسلام ابراهيمي ، معاون فرماندار جناب آقاي صادق زاده ، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان زرند جناب آقاي عرب ، جانشين فرمانده سپاه شهرستان زرند جناب آقاي قليزاده ، فرمانده بسيج كارگري استان جناب سرهنگ باقري و جمعي از مديران شركت برگزار گرديد. امام جمعه زرند خدمت به كارگر را عبادت دانسته و از مديران عامل شركت زغالسنگ كرمان به خاطر برگزاري مراسم تجليل از جانبازان تقدير و تشكر نمودند. اين مراسم با اهداي هدايا و صرف شام به پايان رسيد.

  ادامه مطلب
 • بازدید مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان از معدن پابدانا

  بازدید مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان از معدن پابدانا تاریخ :1397/01/30

  در این بازدید که صبح امروز با حضور مهندس مرتاض به همراه مهندس جعفری معاون بهره برداری شرکت از طرح افق زیر 2400 معدن اصلی انجام گرفت مدیر عامل شرکت خواستار راه اندازی این طرح تا تیرماه امسال شدند و عنوان نمودند که معدن اصلی با تمرکز بیشتر بر این طرح تمهیدات لازم را جهت هر چه سریعتر به انجام رساندن بعمل آورد همچنین مدیر عامل شرکت زغالسنگ عنوان نمودند که شرکت نیز همکاری در خصوص تامین هزینه های این طرح خواهد داشت. مدیر عامل شرکت در این بازدید از روند استخراج معدن نیز بازدید نمودند. مدیر عامل شرکت در این بازدید از زحمات مهندس حبیبی مدیر معدن اصلی بخاطر کاهش هزینه و کمترین قیمت تمام شده زغالسنگ در بین تمامی معادن شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

  ادامه مطلب