بازگشایی افق زیر 2400معدن پابدانا از طریق جذب فاینانس

 نویسنده: کارشناس سمعی و بصری تاریخ:1394/07/12
بازگشایی افق زیر 2400معدن پابدانا از طریق جذب فاینانس

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان، شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تأمین با همکاری شرکت سابیر و شرکت اوکراینی جهت مشارکت و سرمایه گذاری در گشایش افق های زیر تراز 2400 متر معدن اصلی پابدانا که علی رغم وجود طرح اجرای مشخص قریب به دو دهه تاکنون به مرحله اجرایی نرسیده است، هم اکنون در مرحله بررسی های کارشناسی به منظور چگونگی آغاز عملیات اجرایی آن می باشد.

شایان ذکر است با شروع عملیات آماده سازی و بهره برداری افق های زیرین این معدن، ذخیره قابل استخراج معادل 12 میلیون تن در 5 افق بهره برداری آماده عملیات اجرایی با ظرفیت تولید سالانه چند برابر تولید فعلی، آماده استخراج خواهد گردید.

به گفته مدیریت جدید شرکت، دکتر باقر نیک طبع، جهت اجرای صحیح هم افزایی بین شرکتهای وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با توجه به برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای برنامه های پسا تحریم سرمایه گذاری توسط شرکتهای فاینانس کننده داخلی، خارجی و یا کنسرسیومی از شرکتهای مرتبط با صنعت زغالسنگ و شناخته شده بین المللی  به عنوان راهکار اصلی شرکت زغالسنگ کرمان جهت برون رفت از بحران فعلی مد نظر می باشد.  مرجع:روابط عمومی شرکت
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*