جلسه عزاداری و روضه خوانی در روز پنج شنبه در معدن همکار

 نویسنده: کارشناس سمعی و بصری تاریخ:1394/08/04
 جلسه عزاداری و روضه خوانی در روز پنج شنبه در معدن همکار

        به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان جلسه عزاداری و روضه خوانی در روز پنج شنبه در معدن همکار با حضور حد اکثری کارگران و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.

     در این جلسه که با مداحی و قرائت زیارت حضرت ابا عبد الله الحسین(ع) همراه بود حجه الاسلام جعفری امام جمعه کوهبنان با اشاره به ابعاد قیام امام حسین (ع) و برپا نگه داشتن نهضت عاشورا و تبعیت از ولایت خواستار تلاش بیشتر کارگران در راستای اهداف و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سال جهاد اقتصادی شد.

     در ادامه این جلسه آقای دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت موضوع کار و تلاش و همچنین زنده نگه داشتن قیام حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به بیان مسائلی در خصوص شرکت زغالسنگ کرمان پرداختند، ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان شرکت بالاخص جناب آقای دکتر نیک طبع سرپرست شرکت زغالسنگ کرمان و معاون برنامه ریزی و توسعه صندوق بازنشستگی فولاد از حمایت مجلس و مسئولان به قشر عزیز کارگری اشاره نموده و با بیان اینکه آینده روشنی در شرکت زغالسنگ کرمان بوجود خواهد آمد به کارگران عزیز نوید بیمه تکمیلی تا اول آذرماه را دادند و نسبت به همسان سازی حقوق در این شرکت اشاره نمودند.

     در ادامه این جلسه دکتر پور ابراهیمی ضمن اشاره به سال جهاد اقتصادی و تلاش مضاعف کارگران عزیز با بیان این نکته که هر کدام از مسئولان و کارگران می توانند زنجیره ای از جهاد اقتصادی باشند یادآور شدند که با توجه به پتانسیل ها و ذخایر معدنی بسیار بالای معادن شرکت زغال سنگ کرمان، راه اندازی معادن راکد از جمله هجدک و اسدآباد در اولویت برنامه های کاری سرپرست محترم شرکت بوده که این مهم از طریق جذب سرمایه گذار داخلی یا خارجی با بودجه ای معادل 2 تا 3 میلیارد در حال انجام می باشد.

   همچنین با اشاره به این نکته که شرکت زغالسنگ کرمان با جذب سرمایه گذار خارجی قصد افزایش تولید در معادن را دارد به این موضوع پرداختند که باید همه در جهت پیشبرد اهداف شرکت همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.

     ایشان همچنین ضمن تشکر از مسئولان شرکت جهت راه اندازی شورای کارگری که یکی از خواسته های کارگران در دیدار های قبلی ایشان بوده از راه اندازی این امر مهم تشکر نمودند.

    جناب آقای دکتر پور ابراهیمی همچنین در ادامه بیانات خویش ضمن اشاره به جلسات متعدد با سرپرست شرکت معادن زغالسنگ کرمان، ضمن تشکر از ایشان پیگیری امور شرکت  تا حصول نتیجه لازم جهت پروژه های در دست اقدام را خواستار شده و بر حمایت همه جانبه خود و مقامات استانی تاکید نمودند.  

در این جلسه فرمانداران راور و کوهبنان و دکتر امیری نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

مرجع:روابط عمومی شرکت
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*