سرپرست شرکت زغال سنگ کرمان: به دنبال این هستیم تا صلابت و عزت دوباره به شرکت زغال سنگ برگردانده شود.

 نویسنده: کارشناس سمعی و بصری تاریخ:1394/08/28
سرپرست شرکت زغال سنگ کرمان: به دنبال این هستیم تا صلابت و عزت دوباره به شرکت زغال سنگ برگردانده شود.

دکتر باقر نیک طبع سرپرست شرکت زغال سنگ کرمان در دیدار با حبیب الله خنجری فرماندار شهرستان زرند گفت: هم افزایی، چابک سازی امور اجرایی و استفاده از توانمندی نیروهای متخصص و کارآمد بومی و منطقه ای در شرکت زغال سنگ در دستور کار است.

وی ایجاد انگیزه مضاعف برای رشد و تولید بیشتر زغال سنگ را یادآور شد و افزود: به دنبال این هستیم تا صلابت و عزت دوباره به شرکت زغال سنگ برگردانده شود.

سرپرست شرکت زغال سنگ کرمان خواستار تعامل بیشتر بین مسئولین اجرایی و مدیران شرکت زغال سنگ شد و تأکید کرد: بر طرف شدن مشکلات شرکت زغال سنگ مرهون تصمیمات مفید و سازنده است.

دکتر نیک طبع از بستن دو قرارداد کاری با بیمارستان تأمین اجتماعی و بیمه تکمیلی و اجرای آن از ابتدای آذر ماه سال جاری خبر داد و تصریح کرد: با افزایش 15 درصدی تعرفه واردات زغال سنگ از خارج از کشور میزان تولید این طلای سیاه افزایش خواهد یافت.

وی بزرگترین اشتغال در دنیا را کار در معادن زغال سنگ دانست و گفت: خوشبختانه با شفاف سازی در دولت تدبیر و امید در بسیاری از کارها گره گشایی شده و پس از رکود شدید اقتصادی در ادوار گذشته وارد تعاملات و همکاری بیشتر با اغلب کشورها شده ایم.

نیک طبع به نیاز کارخانجات کک سازی کشور به تولید 4/5 میلیون تن زغال سنگ اشاره کرد و اظهار داشت: تولید فعلی 1/8 تا 2 میلیون تن زغال سنگ بوده و افزایش نرخ زغال سنگ می تواند کمک بسزایی به تولید بیشتر این محصول معدنی نماید.

خنجری فرماندار زرند به تعطیلی برخی از معادن زغال سنگ اشاره کرد و گفت: افزایش تولید زغال سنگ باعث ایجاد اشتغال و تحول اقتصادی در شهرستان زرند خواهد شد.

وی بیشترین تعداد افراد شاغل و بازنشسته شهرستان را متعلق به شرکت زغال سنگ عنوان کرد و افزود: با راه اندازی مجدد معادن زغال سنگ و افزایش تولید خوراک کارخانجات کک سازی و فولاد تأمین خواهد شد.

فرماندار زرند از مدیران شرکت زغال سنگ خواستار هدف گذاری و تدوین برنامه مدون و دراز مدت برای پنج سال آینده شد.


مرجع:روابط عمومی شرکت
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*