مراسم جابه جایی مدیران مناطق پابدانا و هشونی

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/03/05
مراسم جابه جایی مدیران مناطق پابدانا و هشونی

در این مراسم که صبح امروز در دو معدن هشونی و پابدانا با حضور مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض ، حجه الاسلام جعفری امام جمعه بخش طغرالجرد ، مهندس فتاحی بخشدار و مدیران و معاونین شرکت معادن زغالسنگ انجام گرفت.

ابتدا مهندس مرتاض ضمن خیر مقدم به تمامی مدعوین ارزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رحمت الهی ماه مبارک رمضان را فرصتی استثنایی جهت ارتقا معنویت و بندگی دانستند. مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان تغییر را یکی از راهکارهای مثبت مدیریتی دانسته و عنوان نمودند که تمامی این تغییرات در سطح شرکت با مشاوره و همفکری انجام می گیرد و جابه جایی این دو مدیر عزیز (مهندس رنجبر و مهندس حبیبی ) به معنی توانمندی دو مدیر می باشد با این تفاوت که این افراد در معدن دیگر موفق تر و پرثمرتر خواهند بود. مهندس مرتاض مدیران دو معدن هشونی و پابدانا را از مهندسین خوب و با تجربه و متخصص شرکت دانسته و عنوان نمودند که هدف  شرکت این است که از این توان مدیریتی افراد بهره برداری بیشتر و بهتری داشته باشیم .

مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان در این جلسه ضمن تشکر از پیشرفت طرح افق 2400 معدن اصلی پابدانا عنوان نمودند که تمام هم و غم مدیر عامل شرکت در معدن پابدانا راه اندازی هر چه سریعتر این طرح می باشد.

در ادامه این جلسه حاج آقای جعفری امام جمعه بخش طغرالجرد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر عامل شرکت ایشان را مدیری انقلابی و پرتلاش دانسته و عنوان نمودند که رضایتمندی از عملکرد مثبت مهندس مرتاض بر همگان روشن می باشد . ایشان در ادامه عنوان نمودند یقینا تدبیر مدیریتی صحیح مدیر عامل شرکت در این جابه جایی مثبت خواهد بود امام جمعه بخش طغرالجرد تولید و اطاعات از ولی امر مسلمین جهان را بعنوان هدف اصلی هر مدیری دانسته و یادآور شدند که در سایه ولایت و تدابیر معظم له میتوانیم به بالاترین نقطه تولید دست یابیم.

در این جلسه مهندس فتاحی بخشدار محترم طغرالجرد نیز جابه جایی دو مدیر معادن هشونی و پابدانا را به فال نیک گرفته و عنوان داشتند با توجه به موفقیت های بسیار مهندس مرتاض مدیر عامل شرکت قطعا این نوع تغییرات نیز به نفع شرکت خواهد بود . بخشدار طغرالجرد در این جلسه از پشتکار و فعالیت مدیر عامل شرکت بخاطر به روزرسانی حقوق و دستمزد کارگران تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه این مراسم مهندس جعفری معاون بهره برداری شرکت هدف از این تغییرات را افزایش تولید و استراتژی شرکت دانسته و از هر دو مدیر به عنوان مدیران لایق و پر توان شرکت نام بردند.

مهندس رنجبر مدیر معدن اصلی پابدانا در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیر عامل محترم شرکت و آرزوی موفقیت برای مهندس حبیبی مدیر جدید معدن هشونی سرمایه اصلی هر معدن را نیروی انسانی آن مجموعه دانسته و از زحمات کارگران و معاونین عزیز خود در معدن هشونی تقدیر و تشکر نمودند.

مهندس حبیبی مدیر معدن هشونی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل شرکت بخاطر توجه ایشان به قشر جوان ، تلاش و کار را عامل اصلی موفقیت سیستم تولید دانسته و از زحمات همکاران و کارگران عزیز معدن پابدانا تشکر نمودند.


مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*