برگزاری جلسه شواری اسلامی کار زغالشویی و مناطق معدنی شرکت زغالسنگ کرمان

 نویسنده: روابط عمومی  تاریخ:1397/03/07
برگزاری جلسه شواری اسلامی کار زغالشویی و مناطق معدنی شرکت زغالسنگ کرمان

در این جلسه که صبح امروز در دفتر مدیریت کارخانه زغالشویی زرند با حضور مدیر عامل محترم ، مدیران و معاونین شرکت برگزار گردید ابتدا مهندس مرتاض به استماع سخنان تک تک اعضای شورای اسلامی کار نشستند.

این جلسه که بر محور تولید بیشتر و فراهم نمودن مایحتاج لازم جهت تولید بیشتر همراه با کیفیت استوار و با پاسخ های معاونت بهره برداری شرکت همراه بود.

در این جلسه نمایندگان شواری اسلامی کار مناطق از زحمات مدیر عامل شرکت تقدیر و تشکر نموده و اعلام نمودند که با تمام توان آماده هر نوع همکاری جهت بهبود و ارتقا روز افزون اوضاع شرکت هستیم.

مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور گرم اعضای شورای اسلامی کار ماه رمضان را ماه مغفرت و رحمت الهی دانسته و عنوان نمودند که شرکت و تمام مدیران تلاش خود را جهت هر چه بهتر شدن اوضاع اقتصادی شرکت بکار بسته اند. مهندس مرتاض خدمت به تمامی کارگران را عبادت دانسته و عنوان داشتند که محور و ستون اصلی این شرکت  کارگران عزیز استخراج می باشد که مدیریت شرکت،  برنامه بسیار جامعی جهت هر چه بهتر شدن اوضاع کارگران استخراج در پیش رو دارد.

مدیر عامل شرکت ضمن اشاره به طرح طبقه بندی اعلام داشتند که به حول و قوه الهی با تمام توان جهت خدمت به کارگران عزیز تا حصول نتیجه این طرح محکم و استوار خواهم ایستاد.

مدیر عامل شرکت تولید همراه با ایمنی را اصلی ترین راه نجات شرکت دانسته و خواستار توجه بیشتر به تولید همراه با کیفیت شدند.

این جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید
مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*