برگزاری جلسه شورای اسلامی کار زغالشویی و مناطق معدنی شرکت معادن زغالسنگ کرمان

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/03/30
برگزاری جلسه شورای اسلامی کار زغالشویی و مناطق معدنی شرکت معادن زغالسنگ کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان این جلسه که صبح امروز در بگشتوئیه (منطقه پابدانا) با حضور اکثریت اعضای شورای اسلامی کار، مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان ، نمایندگان فرمانداران راور و کوهبنان و معاون و مدیران شرکت برگزار گردید تک تک اعضا مسایل و مشکلات کارگری منطقه معدنی مربوط را عنوان نمودند و تمامی اعضا از بروز شدن حقوق و زحمات مدیرت شرکت تقدیر و تشکر نمودند. نمایندگان شورای اسلامی کار ابراز داشتند که قادر خواهند بود با همدلی بر همه مشکلات فائق آمده و شرکت به روزهای اوج اقتدار برگردد. نمایندگان کارگران عزیز اصلی ترین مشکل فعلی شرکت را عدم اطلاع کافی کارگران از طرح طبقه بندی دانسته و خواستار برگزاری جلسه ای با مجری طرح شدند.

مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض بعد از استماع سخنان تمامی اعضا عنوان داشتند که قرار بود تا شش ماه بعد از مدیریتش حقوق ها به روز رسانی شود که با حول و قوه الهی در چهار ماه اول این مهم به نتیجه رسید که همدلی و وفاق تمامی مدیران و نمایندگان کارگران و مخصوصا زحمات خود کارگران عزیز در امر تولید مهمترین عامل حصول این نتیجه بود. مهندس مرتاض نیروی انسانی را خط قرمز خود دانسته و عنوان نمودند که خدمت به کارگران عزیز بزرگترین افتخار مدیریت شرکت می باشد. مدیر عامل شرکت در مورد مقوله طرح طبقه بندی اعلام داشتند که در اولین فرصت طبق درخواست شوراها جلسه ای با حضور جناب آقای محدث مجری برگزلر خواهد شد ایشان عنوان داشتند که تمام توان خود را جهت هر چه بهتر و سریعتر انجام شدن این طرح خواهند گذاشت.

مدیر عامل شرکت ایحاد صندوق های داخلی جهت رفع مشکلات مالی کارگران را طرح خوبی دانسته و عنوان نمودند که این صندوق ها صد در صد خودگردان و داخلی خواهد بود وشرکت هیچ دخالتی در این خصوص را نخواهد داشت.

در این جلسه مهندس جعفری معاونت بهره برداری شرکت نیز ضمن تقدیر و تشکر از شوراها بخاطر ایجاد همدلی و اتحاد تشکیل کمیته نرم گذاری در معادن راتایید نموده و عنوان داشتند که تمام توان خود را جهت تولید بیشتر باهمکاری کارگران و مدیران عزیز خواهند گذاشت.

این جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد به اتمام رسید.
مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*