برگزاری جلسه شورای اسلامی کار معادن و کارخانه ذغالشویی زرند

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/05/10
برگزاری جلسه شورای اسلامی کار معادن و کارخانه ذغالشویی زرند
جلسه شورای اسلامی کار در سالن کنفرانس مدیریت شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان جلسه شورای اسلامی کار با حضور مدیر عامل،معاونت بهره برداری،مهندس آرمین نماینده اداره کار ،سالاری مدیر حراست اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان،مدیران ستادی ،و اعضای شورای اسلامی کار معادن و کارخانه زغالشویی زرند برگزار گردید.
در این جلسه مهندس مرتاض با اشاره به این نکته که جلسات شورای کارگری به صورت  ماهانه بطور مرتب در حال برگزاری است عنوان داشتند که تا این لحظه با تمام توان در جهت رفع مشکلات اقدام گردیده است و بعد از این نیز با اتکای به خداوند متعال روزهای خوبی در پیش رو خواهیم داشت .مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان راه صحیح انتقال مشکلات را گفتگوی مدبرانه دانسته و خواستار همدلی و اتحاد تا حصول نتیجه نهایی که همان رسیدن به قله افتخار شرکت می باشد شدند .
در ادامه این جلسه مهندس آرمین ضمن یادآوری وظایف شورای اسلامی کار هدف از تشکیل شوراها را ارتقاء فرهنگ کار و وجدان کاری دانسته و این تشکل کارگری را همسو و هم جهت در راستای رسیدن به اهداف مجموعه کارگری  دانستند. مهندس آرمین تعامل ،همکاری ، کمک کردن و ایجاد انگیزه در فضاهای کارگری را از دیگر وظایف شورای اسلامی کار دانستند در ادامه مهندس آرمین خواستار گفتمان صحیح و منطقی شده و ابراز داشتند که میتوان با ایجاد فضای مودّت و دوستی به نتایج بسیار مطلوب جهت تامین منافع کارگران عزیز رسید .
اعضای شورای اسلامی کار نیز در این جلسه ضمن تشکر از خدمات صادقانه مدیر عامل شرکت به بیان مشکلات مناطق خود پرداخته و خواستار رفع مشکلات تا حد امکان شدند
مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*