برگزاری جلسه تولید در معدن پابدانا

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/07/05
برگزاری جلسه تولید در معدن پابدانا
 
گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغال سنگ کرمان جلسه تولید این ماه در معدن اصلی پابدانا با حضور مدیر عامل محترم  شرکت جناب آقای مهندس مرتاض،معاونت بهره برداری شرکت جناب آقای مهندس جعفری و مدیران مناطق معدنی و کارخانه زغال شویی زرند برگزار گردید. 
✅در این جلسه ابتدا مدیران مناطق به گزارش تولید ماه قبل معادن پرداخته و از زحمات مدیریت عامل شرکت تشکر کردند .
مدیران مناطق مشکلات پیش رو جهت تولید بیشتر را عنوان نموده و خواستار رفع موانع تا حد امکان شدند .
در این جلسه تمامی مدیران مناطق کارگران را رکن اصلی تولید دانسته و از دلسوزی مدیر عامل محترم شرکت و توجه ویژه ایشان به کارگران تقدیر نمودند .
✅سپس مهندس جعفری معاون محترم بهره برداری شرکت از تلاش و همکاری مدیران مناطق تشکر نموده و عنوان داشت که باید راهکار جدید جهت تولید بیشتر ارائه شود .مهندس جعفری وجود پتانسیل کافی جهت تولید بیشتر را عنوان نموده و خواستار توجه بیشتر مدیران مناطق به تولید بیشتر شد .
✅مدیر عامل شرکت معادن زغال سنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض در پایان این جلسه و بعد از استماع سخنان مدیران مناطق عنوان داشت که مدیریت شرکت با توجه به رفع اکثریت موانع تولید  انتظار  دارد میزان تولید روند صعودی  به خود گیرد  . مهندس مرتاض رقابت همراه با رفاقت و دوستی را یکی از راهکارهای مثبت مدیریتی دانسته و عنوان نمود : (( میتوان با ایجاد رقابت صحیح در همه زمینه ها موجبات موفقیت بیشتر را فراهم کرد)) . مدیر عامل محترم شرکت  توجه ویژه مدیران به کارگران عزیز را وظیفه همه دانست و  اظهار داشت : ((خدمت به کارگران بزرگوار عین عبادت است.))
مهندس مرتاض مدیریت جهادی را در هر کاری لازمه پیشرفت دانست و از مدیران مناطق  برنامه ریزی اصولی برای تولید بیشتر، همراه با کیفیت و ایمنی را خواستار شد


مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*