برگزاری جلسه شورای اسلامی کار معادن وکارخانه زغا لشویی زرند

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/07/18
برگزاری جلسه شورای اسلامی کار معادن وکارخانه زغا لشویی زرند

برگزاری جلسه شورای اسلامی کار معادن وکارخانه زغالشویی زرند با حضور مدیر عامل ، مدیران مناطق معدنی ، معاون بهره برداری شرکت و اعضای شورای اسلامی کار معادن و کارخانه زغالشویی زرند.

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان این جلسه در سالن کنفرانس مدیریت شرکت و با قرائت قرآن کریم آغاز شد

در ابتدا تک تک اعضای شواری اسلامی کار به بیان مشکلات مناطق خود پرداخته که اکثر این مشکلات حول محور اضافه کار و طرح طبقه بندی مشاغل بود. اعضای محترم شورای اسلامی کار ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مدیران شرکت خصوصا مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس مرتاض خواستار رفع سایر مشکلات  شدند .

مدیر عامل شرکت معادن زغال سنگ کرمان ضمن عرض خیر مقدم به حضار و قدردانی از زحمات تمامی پرسنل خدوم و سخت کوش شرکت به بیان راهکارهای اساسی جهت رفع مشکلات موجود پرداخت .

ایشان اهمیت به کار و وجدان کاری را وظیفه همه اعم از مدیران و کارگران دانسته و عنوان داشت که میتوان با ایجاد فضای مودت و هماهنگی و برنامه ریزی دقیق به پیشرفت های چشمگیری دست یافت .

مهندس مرتاض تنها راه برون رفت از مشکلات انگشت شمار باقیمانده را تولید بیشتر همراه با کیفیت و ایمنی دانست و با تاکید فراوان عنوان داشت :(( بزرگترین آرزوی من خدمت رسانی بیشتر و پرداخت حقوق و خدمات بالاتر به کارگران عزیز میباشد)) .

در این جلسه راهکارهای تولید بیشتر مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت تا به حول و قوه الهی شرکت بتواند با پشتوانه مالی بدست آمده از تولید بیشتر ، زمینه ارائه خدمات بهتر به کارگران عزیز را فراهم سازد

 


مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*