گزارش سفر یک روزه مهندس عسکری مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد .

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/08/24
گزارش سفر یک روزه مهندس عسکری مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد .

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغال سنگ کرمان، مهندس عسکری مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد امروز چهار شنبه به همراه هیاتی بلند پایه به استان کرمان سفر کرد . در جریان این سفر جلسات متعددی با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار گردید.

اولین جلسه با حضور تمامی اعضای  شواری کارگری مناطق معدنی و  مدیر عامل محترم شرکت معادن زغال سنگ کرمان جانب آقای مهندس مرتاض و مهندس اسماعیلی مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برگزار گردید .

درابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان گزارش جامعی از روند تولید و استخراج زغال سنگ ارائه نمود . در ادامه یکی از نمایندگان شورای کارگری گزارش مشکلات و درخواست های کارگران معادن زغال سنگ را از قبیل آماده سازی و تجهیز معادن زغال سنگ ،ضریب شغلی و مشکلات در آمدی و هم چنین افزایشات حقوق کار گران را خواستار شد .

مهندس عسکری ضمن تقدیر و تشکر  از زحمات کارگران عزیز و هم چنین عرض تسلیت در گذشت مرحوم کربلایی حسین شریفی کارگر معدن آبنیل، ایمنی را اصلی ترین امر در هر کاری دانسته و کارگر و نیروی انسانی را بزرگ ترین سرمایه هر مجموعه تولیدی بر شمرده  و عنوان داشت که محیط کار گری بوی بهشت میدهد .مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد خود را از بدنه کار گری دانسته و اعلام داشت که با تمام توان وعزمی راسخ پیگیر مطالبات تمامی کارگران خواهد بود. ایشان از مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان تقاضا نمود تا ضمن تنظیم صورت جلسه ای با در نظر گرفتن موارد قانونی به درخواست شورای کار گری جامه عمل پوشیده شود. که این صورت جلسه بلا فاصله توسط مدیر عامل شرکت معادن زغال سنگ کرمان به نحو شایسته ای تنظیم وبه امضای اعضای شورای کارگری،مدیر عامل صندوق بازنشستگی ،مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان و سایرین رسید .

جلسه بعد که با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی،مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان،دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم شریف کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،دکتر امیری نماینده محترم مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی،مهندس خنجری فرماندار زرند ،مهندس اژدری فرماندار راور،مهندس سالاری فرماندار کوهبنان،مهندس مهد لو شهردار زرند و جناب آقای فتاحی بخشدار طغرالجرد برگزار گردید. در این جلسه ابتدا دکتر پور ابراهیمی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی دریغ جناب آقای مهندس عسکری جهت رفع مشکلات باز نشستگان و معادن زغال سنگ کرمان عنوان داشت : (( الحمد الله با مدیریت جدید شرکت معادن زغال سنگ کرمان شاهد شکوفایی و رونق روز افزون در این شرکت هستیم.)) رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اعلام داشت با تمام توان پیگیر رفع سایر مشکلات بازنشستگان و کارگران معادن زغال سنگ بوده و  آماده هم کاری با صندوق بازنشستگی فولاد خواهد بود

  دکتر امیری نماینده محترم مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مهندس عسکری واعلام رضایت از مدیریت شرکت معادن زغال سنگ کرمان در شهرستان های زیر مجموعه ایشان ، خواستار ثبات و دوام مدیریت در این شرکت شد .

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی اصلی ترین امر در بقای هر شرکت تولیدی رانیروی انسانی کار آمد دانسته و خواستار توجه ویژه مدیران ارشد به قشر کارگر شد .

فرمانداران حاظر در این جلسه نیز گزارشی از فعالیت های شهرستان تحت پوشش خویش در زمینه معادن پرداختند.

مدیر عامل صندوق بازنشتگی فولاد  ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان و فرمانداران عزیز به جهت حضور در این جلسه عنوان داشت که هدف اصلی ایشان خدمت صادقانه به قشر کارگر و شکوفایی معادن و به حول و قوه الهی در صورت امکان اشتغال جدید خواهد بود.

مهندس عسکری همکاری نمایندگان و فرمانداران را اصلی ترین عامل موفقیت شرکت معادن زغال سنگ کرمان دانسته واز این همدلی و اتحاد بوجود آمده تقدیر و تشکر نمود .

مهندس مرتاض مدیر عامل شرکت زغال سنگ کرمان نیز در این جلسه از حضور گرم تمامی افراد حاظر در جلسه تقدیر و تشکر به عمل آورده و گزارشی از برنامه های آتی شرکت زغال سنگ کرمان ارائه نمود.

جلسه بعد مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی فولاد جناب اقای مهندس عسکری با حضور نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر زاهدی با طیف انبوهی از بازنشستگان فولاد استان کرمان بود که در این جلسه مهندس عسکری با گرمی به درددل یکایک بازنشستگان اعم از درمان و ...... گوش داده و قول مساعد جهت پیگیری و رفع مشکلات را داد .این جلسات تاپایان وقت امروز ادامه داشت و ان شاء الله باعث خیر و برکت برای بازنشستگان و کارگران معادن زغال سنگ کرمان خواهد بود


مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*