افتخار میکنم که خادم زحمتکش ترین قشر جامعه یعنی کارگران عزیز زغالسنگ کرمان هستم

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1397/12/24
افتخار میکنم که خادم زحمتکش ترین قشر جامعه یعنی کارگران عزیز زغالسنگ کرمان هستم

سخنرانی مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض قبل از خطبه های نماز جمعه امروز کرمان .

مدیر عامل شرکت در ایراد سخن امروز عنوان داشتند که شرکت زغالسنگ کرمان  بعنوان یک شرکت تولیدی در شمال استان کرمان در شهرستانهای زرند ،راور،کوهبنان و بخش طغرالجرد مشغول فعالیت میباشد ایشان نعمت بزرگ کارگران عزیز را مایه فخر و مباهات این شرکت دانسته و افزودند که افتخار میکنند که خادم زحمتکش ترین قشر جامعه که همان کارگران عزیز هستند میباشند .

مهندس مرتاض در ادامه به بیان مشکلات قبلی شرکت زغالسنگ پرداخته و گفتند که این شرکت با سیصد میلیارد تومان زیان انباشته و چهار حقوق معوقه تحویل ایشان شده به حول و قوه الهی و کمک مسئولان و کارگران عزیز امروز دیگر این مشکلات مرتفع و حل گردیده.

مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان همچنین توزیع شیر بعد از سالها و افزایش تولید هشت درصدی کنسانتره و همچنین تمدید پروانه چاه های آب متعلق به شرکت را از جمله خدمات سال ۱۳۹۷ دانسته و عنوان داشتند در این سال علاوه بر این خدمات موفق به اخذ مجوز لازم برای معادن زغالسنگ جدید شدیم و عنوان داشتند در سال جدید تجهیز معادن جدید را در برنامه خواهیم داشت .

مدیر عامل شرکت در این سخنرانی از زحمات نمایندگان مجلس در شورای اسلامی،ائمه محترم جمعه و جماعات،استاندار عزیز و حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقای علیدادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم کرمان تقدیر و تشکر نمودند


مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*