نشست سالانه مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و شرکتهای تابعه

 نویسنده: روابط عمومي تاریخ:1398/01/23
نشست سالانه مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور و شرکتهای تابعه


به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رنجبر معاون برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور در ابتدای این نشست عملکرد یکساله این موسسه را مورد بررسی قرار داد و سپس مدیران عامل شرکت‌های تابعه به ارائه گزارش و بیان عملکرد یکساله خود پرداختند.

 محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور در گفتگویی کوتاه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه،پیرامون این نشست و هدف از برگزاری این مراسم گفت: نشست مدیران و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و شرکتهای تابعه پس از چندین سال مسکوت ماندن. برگزار شده تا بتواند روند بودجه بندی خود را بر مبنای سال ۹۸ و براساس اهداف تعریف شده مورد مداقه و کاربرد قرار دهد و این نشست باعث می شود همه شرکت ها در جریان روند برنامه های صندوق فولاد کشور قرار گیرند.

وی مهمترین شاخصه اینگونه نشست ها  را شفاف سازی و نهادینه کردن این موضوع در مجموعه صندوق فولاد با بیان عملکرد و ارائه گزارش عنوان کرد.

عسکری با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به ” رونق تولید ” اظهار داشت: شرکت های تابعه در ماه های آذر و دی ۹۷ برنامه تولید خود را برای سال ۹۸ ارائه دادند که ما بر مبنای آن و در راستای تحقق شعار سال جدید باید برنامه ویژه ای داشته باشیم .

وی افزود: در این نشست با نقطه نظراتی که مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و شرکت ها اعلام می کنند، امیدواریم سال ۹۸ سالی پربار با رونق تولید بهتر و کیفیت و کمیت بیشتر برای مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور باشد که منافع آن نیز برای بازنشستگانی است که سهام دار  این مجموعه هستند و به عنوان حق الناس و امانت در اختیار ما قرار داده اتد و این امانت داری با مدیریت درست انجام خواهد گرفت و طبعا سهامداران نیز در جریان روند کار قرار. خواهند گرفت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با بیان اینکه این نشست با حضور ۱۷ شرکت از مجموعه صندوق فولاد کشور و طی ۲ روز برگزار می شود،یادآور شد:  به دلیل آنکه تعدادی از شرکت ها در استان یزد مستقر بودند فلذا برای کاهش هزینه ها برنامه ریزی شد تا این نشست در شهرستان بافق برگزار شود و همزمان شرکت ها وارد محیط تولید هم بشوند که شعار سال نیز هست و  با مشاهده کار اجرایی، ایجاد انگیزه خواهد شد تا در جهت بهبود تولید خود در سال ۹۸ برنامه ریزی و اقدام کنند


مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*