جلسه توليد مرداد ماه 1398

 نویسنده: روابط عمومي تاریخ:1398/05/06
جلسه توليد مرداد ماه 1398
✅جلسه تولید مرداد ماه با حضور مدیر عامل شرکت جناب آقای مهندس مرتاض در معدن پابدانا برگزار گردید..
به گزارش روابط عمومی شرکت :جلسه تولید در معدن اصلی پابدانا با حضور مهندس مرتاض مدیر عامل و معاون بهره  برداری شرکت مهندس جعفری و مدیران مناطق برگزار گردید .
◀در این جلسه تمامی مدیران مناطق معدنی گزارش جامعی از روند تولید ماه قبل و برنامه های جدید جهت افزایش تولید در ماه جدید را ارائه نموده و از زحمات و برنامه ریزی مدیر عامل و مدیران تولیدی شرکت تقدیر و تشکر نمودند.
✅مهندس جعفری معاون بهره برداری شرکت درادامه این جلسه خواستار توجه ویژه مدیران مناطق به افزایش تولید شده و عنوان داشتند شرکت آمادگی لازم جهت رفع هر گونه مشکلی که مانع تولید باشد را دارد .
✅مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات کارگران عزیز که محور اصلی تولید می باشند عنوان داشتند با توجه که فرمایش مقام معظم رهبری در امر رونق تولید بر همه مخصوصا مدیران تکلیف است که با فکر و برنامه و درایت کافی تولید بیشتر را اصلی ترین هدف خود قرار دهند .ایشان حیات شرکت را در تولید دانسته و متذکر شدند که باید با همدلی و وفاق کمر همت را بسته و موانع تولید را از پیش رو برداشت .مدیر عامل شرکت عنوان داشتند که به حول و قوه الهی آینده بسیار درخشان و خوبی در پیش رو خواهیم داشت که این میسر نخواهد بود مگر با تلاش و کار مضاعف کارگران معادن وبرنامه و طراحی مهندسین و کارشناسان عزیز  .
مهندس مرتاض ارائه امورات  خدماتی و درمانی بهتر را نیز از برنامه های در پیش رو شرکت دانستند و عنوان داشتند مدیران شرکت وظیفه دارند تا حد توان مقدمات آسایش فکری ،روحی ،عاطفی کارگران را به نحو احسن فراهم سازندمرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*