کسب رتبه اول مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان و تجلیل از رئیس و کارکنان این مرکز

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1398/06/13
کسب رتبه اول مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان و تجلیل از رئیس و کارکنان این مرکز
✅کسب رتبه اول مرکز علمی ،کاربردی شرکت معادن زغالسنگ کرمان در بین مراکز علمی ،کاربردی استان کرمان .
✅تقدیر و قدردانی مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جناب آقای مهندس مرتاض و جناب آقای دکتر شمسی رئیس دانشگاه علمی ،کاربردی استان کرمان از رئیس مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان و پرسنل این مرکز .
✅در این جلسه که صبح امروز در سالن کنفرانس مدیریت شرکت معادن زغالسنگ کرمان برگزار گردید مهندس مرتاض ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اصلی ترین هدف قیام امام حسین (ع)را برپایی عدل و عدالت دانسته و عنوان داشتند مدیریت صحیح و برنامه ریزی دقیق رئیس محترم مرکز علمی،کاربردی زغالسنگ جناب آقای دکتر معین زاده و پرسنل محترم این مرکز عامل کسب این موفقیت بوده .مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان راه اندازی موزه مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان را از برنامه های در دست اقدام دانسته و در ادامه از مدیریت و پرسنل این مرکز تقدیر و تشکر نمودند .
✅دکتر شمسی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان ضمن عرض تبریک کسب رتبه اول مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان عنوان داشتند که علم و عمل دو بال پرواز به سوی پیشرفت بوده و در خواست داشتند که رئیس و پرسنل این مرکز باید در سال جدید با توان مضاعف یاری رسان دانشگاه علمی کاربردی استان باشند .
دکتر شمسی در این جلسه از همکاری و دلسوزی مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان در زمینه حمایت از مرکز علمی کاربردی تقدیر و تشکر نمودند .
✅دکتر معین زاده رئیس مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان نیز در این جلسه عامل موفقیت این مرکز را کار تیمی و همکاری و همدلی پرسنل دانسته و از همکاری و همیاری مدیریت شرکت معادن زغالسنگ کرمان و رئیس  دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان  تقدیر و تشکر نمودند .
در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیراز زحمات رئیس و پرسنل مرکز علمی کاربردی زغالسنگ کرمان تقدیر و تشکر بعمل آمدمرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*