به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) و پاسداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني

 نویسنده: روابط عمومي تاریخ:1398/10/21
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) و  پاسداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني

به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و به پاسداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی زیارت عاشورا و عزاداری در محل نمازخانه ستاد شرکت برگزار گردید. 
✅ در این مراسم معنوی که با حضور مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای مهندس مرتاض و جمع کثیری از مدیران و همکاران اداره مرکزی برگزار گردید،قرائت زیارت عاشورا بهمراه مرثیه سرایی در مناقب حضرت زهرا (س) و سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی پرداخته شد.
✅ در این مراسم مدیر عامل شرکت به ایراد سخن پرداخته و در مورد شخصیت سردار سلیمانی به نکاتی قابل تامل اشاره نمودند. 
✅ مهندس مرتاض سردار سلیمانی را اسوه صبر ، استقامت و مقاومت دانسته و عنوان داشتند آمریکا با این تفکر که با به شهادت رساندن این سردار عزیز می تواند به اهداف خود برسد گرفتار خطایی بزرگ گردید اکنون از خون این شهید سرافراز هزاران هزار حاج قاسم خواهدروئید و درخت مقاومت پر بارتر و پر ثمر تر خواهد شد. 
✅ مدیر عامل شرکت ضمن اشاره به سخنرانی دختر سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی در نماز جمعه کرمان عنوان داشتند که واقعا سردار سلیمانی همچون شیشه عطری بود که بعد از شکستن بوی خوشش تمام جهان را در بر گرفت. 
✅ مهندس مرتاض یاد آور شدند با عنایت به اینکه تواضع و خلوص نیت اصلی ترین عامل قداست و بزرگی سردار سلیمانی شد اضافه کردند وقتی ایشان وصیت می کنند بر روی سنگ قبرم نوشته شود سرباز یعنی اینکه دنیا و زرق و برق دنیا ذره ای برای ایشان اهمیت نداشته . 
✅ مدیر عامل شرکت در پایان سخنان خود ضمن اشاره به این نکته که آمریکا و هم دستانش باید خوب بدانند که ایران پر است از سلیمانی ها ، سربازان ولایت همیشه گوش به فرمان ولی امر شان هستند یادآور شدند که وظیفه ما بعد از این صد چندان خواهد بود و باید با تمام توان تلاش کنیم که مدیون خون این عزیزان نباشیم.
✅ در این مراسم حجه الاسلام هاشمی امام جماعت ستاد نیز بین دو نماز اشاره ای به خدمات سردار سلیمانی نموده و از بیانات صریح و رسای مدیر عامل شرکت تقدیر و تشکر نمودند.
مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*