پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز .

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1399/01/01
پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز .

          🇮🇷🇮🇷بسم الله الرحمن الرحیم 🇮🇷🇮🇷
✅پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز .

💐یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال💐
تغییر فصل زمستان و فرارسیدن بهار که نشان از قدرت ذات خداوند متعال است حکمتی پند آموز می باشد و آن پایان خشکی و سردی  و رسیدن سبزی و طراوت بهار است .
💐چه زیباست که انسان نیز تحول وبهترین  احوالات را از خداوند منان درخواست نموده و حول حالنا الی احسن الحال را آرزوی خود داند .
💐اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ ائمه اطهار علیهم السلام بالاخص حضرت موسی ابن جعفر (ع)فرا رسیدن بهار طبیعت را خدمت تمامی پرسنل سخت کوش و زحمتکش شرکت معادن زغالسنگ کرمان تبریک عرض نموده و امید آن دارم که سال جدید سالی پررونق و به دور از هر نوع بیماری و گرفتاری باشد 
💐سال جدید را که بنا بر فرموده مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است را فرصتی مناسب جهت هر چه شکوفاتر شدن چرخه های تولیدی شرکت میدانم و امیدوارم همچون گذشته با همکاری و همیاری شما عزیزان روز به روز به موفقیت نزدیک و نزدیک تر شویم .
💐در پایان ضمن سفارش بهداشتی در خصوص بیماری منحوس کورنا از همکاران عزیزم تقاضا دارم طبق سفارشات پزشکان زحمتکش در خانه بمانید و دعای خیر بفرمایید تا هر چه زودتر ریشه این بیماری نیز ریشه کن و همچون گذشته شادی و شور و شعف بر همه جا حکم فرما گردد .
💐آرزومند بهترین ها در سال جدید برایتان هستم .
         
        ..سامان مرتاض مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان..

مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*