حمایت از کارگران ودفاع قاطعانه مدیر عامل جهت برگرداندن عزت و اقتدار مجموعه قابل تقدیر و تشکر است

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1399/04/24
حمایت از کارگران ودفاع قاطعانه مدیر عامل جهت برگرداندن عزت و اقتدار مجموعه قابل تقدیر و تشکر است
🇮🇷حمایت از کارگران ودفاع قاطعانه مدیر عامل شرکت جهت برگرداندن عزت و اقتدار مجموعه قابل تقدیر و تشکر است 🇮🇷.
🔶به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان، دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت عصر امروز در دیدار با امام جمعه و بخشدار طغرالجرد ضمن تشکرو و قدردانی از زحمات این دو عزیز ، عنوان داشت در این بخش  از استان کرمان وجود معادن و کارگران نعمت بزرگ الهی می باشد.
🔶  دکتر نیک طبع معادن را نعمت بزرگ خداوند دانست ودر ادامه ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان عزیز و همچنین شهدای جبهه اقتصاد افزود باید تمام تلاش خودرا کرد تا مدیون شهدا نباشیم.
🔶 در این دیدار حجه الاسلام جعفری امام جمعه طغرالجرد ضمن ابراز خوشحالی از حضور دکتر نیک طبع و تبریک انتصاب ایشان عنوان داشت که با تمام قوا آماده  هر نوع خدمت رسانی به مجموعه زغالسنگ بوده و خواهم بود.
🔶 امام جمعه طغرالجرد کار وتلاش جهت در اوردن روزی حلال را بزرگترین عبادت دانسته و خواستار توجه ویژه به کارگران مخصوصا بخاطر اوضاع اقتصادی جامعه دانست.
 🔶 در ادامه این دیداراقای فتاحی بخشدار  طغرالجرد با اشاره به اینکه افزایش قیمت زغال فرصت  بزرگی برای مدیران زغالسنگ بود که متا سفانه استفاده صحیح از این موضوع بعمل نیامد.
🔶بخشدار طغرالجرد آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید شرکت عنوان داشت که باید به زیر مجموعه خصوصا مدیران مناطق اعتماد نمائید تا اقتدارمدیران میانی شرکت به آنها برگردد.
فتاحی پرداختن  مدیر عامل شرکت  به مسائل بزرگ و حیاتی را وظیفه اصلی مدیریت کلان شرکت دانست و خواستار توجه ویژه به تولید شدند.

مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*