نشست دکتر نیک طبع با حجه الاسلام و المسلمین محمدی وحجه الاسلام و المسلمین بلوچ زاده

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1399/05/15
نشست دکتر نیک طبع با حجه الاسلام و المسلمین محمدی وحجه الاسلام و المسلمین بلوچ زاده

🇮🇷نشست دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با حجه الاسلام و المسلمین محمدی رئیس دادگستری و حجه الاسلام و المسلمین بلوچ زاده دادستان شهرستان زرند🇮🇷

✅به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت ظهر امروز طی ملاقاتی با رئیس دادگستری و دادستان شهر ستان زرند دیدار و گفتگو کرد .
✅در این دیدار مدیر عامل شرکت ضمن ارائه گزارشی از برنامه های انجام شده تقاضای مساعدت و همکاری از نمایندگان دستگاه قضا در شهرستان زرند داشتند .
✅حجه الاسلام و المسلمین محمدی رئیس دادگستری شهر ستان زرندنیز ضمن عرض تبریک انتصاب دکتر نیک طبع عنوان داشت :یقینا حضرتعالی با اشراف اطلاعاتی کامل از مشکلات مربوط به زغالسنگ وارد این مجموعه شده اید .
رئیس دادگستری شهرستان زرنداز اجرای طرح طبقه بندی در بدو ورود دکتر نیک طبع تقدیر و تشکر نموده و اعلام داشت که سیستم قضایی شهر ستان زرند با تمام توان یاری گر مجموعه ها در راستای تولید بوده و خواهیم بود .
✅در ادامه این جلسه حجه الاسلام و المسلمین بلوچ زاده دادستان شهرستان زرند نیز ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر عامل شرکت از برنامه های جامع و بنیادین دکتر نیک طبع قدر دانی و تشکر نموده و ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید ابراز داشت که هدف اصلی ما کمک به تولید بیشتر و همچنین حمایت از خواسته های بجا و به حق کارگری می باشد .

مرجع:روابط عمومی
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*