نشست مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با آقای مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:1399/05/26
نشست مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با آقای مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان

✅نشست مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با آقای مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان..

🔴به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان دکتر نیک طبع عصر امروز با مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان دیدار و گفتگو کرد .
مدیر عامل شرکت در این جلسه ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سال جهش تولید عنوان داشت که تمام تلاش خود را جهت تولید بیشتر را خواهیم داشت ایشان کارگران را سرمایه اصلی شرکت دانست و اضافه کرد که معدنکاری یکی از سخترین مشاغل دنیاست .
دکتر نیک طبع پهنای معادن جدید شرکت ،  راه اندازی معادن و اخذ پروانه های جدید شرکت را از مهمترین  خواسته های خود از مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان عنوان نمود .
🔴دراین جلسه مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت و معدن استان ضمن تبریک انتصاب دکتر نیک طبع اعلام داشت که اداره کل صنعت ،  معدن و تجارت با توجه به شناخت کامل از مجموعه زغالسنگ کرمان آماده هر گونه همکاری  خواهد بود .
🔴مهندس حسینی نژاد تولید را رکن اصلی حیات و بقای شرکت معادن زغالسنگ کرمان دانست و از مدیر عامل شرکت تقاضای برنامه جهت افزایش تولید را نمود و عنوان داشت که تولید بالاست که میتواند بزرگترین عامل موفقیت این شرکت باشد .
🔴مهندس حسینی نژاد اهتمام و جدیت مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان را قابل تقدیر دانست و اضافه کرد که با توجه به شناخت کامل از دکتر نیک طبع یقینا بزودی شامل ارتقای صد چندان در شرکت معادن زغالسنگ کرمان خواهیم بود .

مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*