رونق و جهش توليد

 نویسنده: مسئول دفتر امور فرهنگي تاریخ:1399/06/03
رونق و جهش توليد
توضیحات
🇮🇷بمناسبت هفته دولت افتتاح و بهره برداری از طرح افق ۲۴۰۰ وجلسه سیاستگذاری ، رونق وجهش تولید همراه با کیفیت و ایمنی در معادن زغالسنگ کرمان برگزار گردید 🇮🇷

📣به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت هفته دولت جلسه سیاستگذاری جهت رونق و جهش تولید در معادن زغالسنگ کرمان برگزار گردید.
دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر
هفته دولت را به دولت تدبیر و امید تبریک گفته و اذعان داشت که وظیفه همگان است که با تمام توان در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب حرکت کنند .ایشان عنوان داشت با توجه به انعقاد تفاهم نامه شرکت با ذوب آهن اصفهان افتتاح طرح افق ۲۴۰۰ معدن پابدانا در هفته دولت میتواند چشم انداز بزرگی در مسیر ارتقای بهره وری صنعت زغالسنگ کرمان باشد .مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان ،  تمامی معادن را از الطاف بزرگ الهی دانست و افزود ما امانت دار این نعمت های خدایی هستیم .
✅دکتر نیک طبع ضمن تشکر از حضور خانم دکتر شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای ، مهندس موسوی معاون عمرانی استانداری ، حجه الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه وفرماندار کوهبنان عنوان داشت حضور مسئولان در بین کارگران عزیز معادن عامل دلگرمی و طبعا رونق و جهش تولید خواهد بود .
✅در این جلسه دکتر نیک طبع به بیان سیاستگذاری جدید و برنامه های جامع در راستای افزایش همراه با کیفیت در قالب ایمنی بالا پرداخت و از مدیران مناطق معدنی و ستادی خواستار توجه ویژه به امر تولید شد .
ایشان پتانسیل موجود در شرکت معادن زغالسنگ کرمان که همان نیروی انسانی کارآمد و معادن موجود شرکت می باشد را فرصتی مناسب جهت ارتقای این مجموعه دانست .
مدیر عامل شرکت گستره و راه اندازی پهنه های جدید معدنی با هماهنگی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان را نیز از برنامه های در دست اقدام و کوتاه مدت خود برشمرد .
https://chat.whatsapp.com/JFbDLtBmK3g1S5YhDU25iG

مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*