ديدار مديرعامل شركت زغالسنگ با وزير محترم اقتصاد و دارايي

 نویسنده: مسئول دفتر امورفرهنگي  تاریخ:1399/06/16
ديدار مديرعامل شركت زغالسنگ با وزير محترم اقتصاد و دارايي
🔴با حضور دکتر دژ پسند وزیر اقتصاد و دارایی ، دکتر زاهدی نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان مشکلات مالیاتی و بدهی های سنواتی  شرکت مورد بررسی قرار گرفت .

📣به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت طی جلسه ای با حضور وزیر اقتصاد و دارایی کشور و دکتر زاهدی نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گزارش جامعی از مشکلات مالیاتی سنوات گذشته شرکت همچون بدهی بابت وام خزانه مربوط به معدن همکار شرکت ، خدمت مقام عالی وزارت ارائه و با توجه به میزان اشتغال معادن زغالسنگ مطرح و خواستار توجه ویژه به  مجموعه  زحمتکش کارگران شاغل در اعماق زمین شد .


🔴دکتر زاهدی درابتدای این جلسه ضمن معرفی مجموعه شرکت معادن زغالسنگ کرمان ، تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل شرکت را قابل تقدیر و تشکر دانست . نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی  ، زغالسنگ کرمان را یکی از قطب های  معدنی وتولیدی موثر در استان کرمان دانست و ادامه داد روند رو به رشد این مجموعه با مدیریت صحیح  مشهود و روح امید در کارگران عزیز معادن شکوفا گردیده است . 
زاهدی ضمن قدر دانی از همکاری و همیاری وزارت اقتصاد و دارایی و وقت تخصیص داشته به منظور رفع مشکلات مالیاتی موجود در منطقه خصوصا زغالسنگ کرمان قدردانی نموده خواستار توجه ویژه به گسترش معادن شد .
🔸در جلسه پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با دکتر دژپسند ، وزیر امور اقتصادی و دارایی بدهی های شرکت معادن ذغالسنگ کرمان ، با دستور وزیر اقتصاد تقسیط و جرائم بانکی وام های این شرکت بخشوده شد.

🔹پروفسور زاهدی گفت : مبلغ بدهی های مالیاتی شرکت ذغالسنگ بالغ بر پانصد میلیارد ریال است که قرار شد بصورت تقسیط پرداخت شود.

🔸نماینده مردم کرمان گفت: با توجه به تاثیر شرکت ذغالسنگ کرمان در اشتغال چهار شهرستان در استان کرمان با تعداد اشتغال  بسیار بالا  و تولید ذغالسنگ کشور از وزیر اقتصاد خواستیم تا جرائم بانکی وام های این شرکت بصورت کامل بخشیده و وام های این شرکت با اقساط بلند مدت تقسیط شود که با دستور وزیر اجرایی شد


🔴دکتر دژ پسند وزیر اقتصاد و دارایی کشور در این جلسه عنوان داشت یکی از اصلی ترین اهداف وزارت اقتصاد و دارایی همکاری جهت رفع مشکلات و معضلات شرکت های تولیدی  دارای اشتغال میباشد .ایشان یادآور شد که تا حداکثر امکان باید یاری گر مجموعه های تولیدی باشیم که دوام و بقای اشتغال در همین امر خلاصه میشود .
مقام عالی وزارت اقتصاد اضافه داشت که در کنار هم میتوان بر مشکلات فائق آمد تا چرخه اقتصادی در حرکت بوده و این مهم عامل موفقیت همگان خواهد بود .


🔴مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان ضمن تشکر از وزیر محترم اقتصاد و داریی کشور عنوان داشت مشکلات مالیاتی موجود در زغالسنگ کرمان که همیشه مورد لطف مدیر کل سازمان مالیاتی استان نیز بوده مربوط به سالهای قبل میباشد . دکتر نیک طبع در این جلسه از حسن توجه مقام عالی وزارت اقتصاد قدردانی و تشکر نموده و افزود ما نیز تمام توان خود را جهت ارتقای سطح کیفی این مجموعه خواهیم نمود تا متقابلا حسن نیت خود را در عمل به اثبات برسانیم .


مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*