جلسه دکتر نیک طبع با نماینده مردم شریف شهربابک در مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن

 نویسنده: روابط عمومي  تاریخ:1399/08/14
جلسه دکتر نیک طبع با نماینده مردم شریف شهربابک در مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن
 با حضور مهندس رضا حسینی نماینده مردم شریف شهربابک در مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون صنایع و معادن ، دبیر اول کمیسیون ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی معادن استان کرمان و جناب آقای دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان🇮🇷  🔴ظهر امروز مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جناب آقای دکتر نیک طبع میزبان مهندس رضا حسینی نماینده مردم شریف شهربابک و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بود .  🔶در این دیدار دکتر نیک طبع ضمن اشاره به مشکلات شرکت خواستار توجه ویژه به کارگران و گستره پهنای معادن جدید شده و ابراز داشت مجموعه زغالسنگ کرمان توانایی کار در معادن جدید را داراست .مدیر عامل شرکت وجود پتانسیل کافی در کارگران شرکت را بزرگترین انگیزه برای راه اندازی معادن جدید دانست و افزود از کمیسیون صنایع و معادن مجلس تقاضای همکاری صد چندان جهت ایجاد این امر که خود عامل اشتغال زیاد در شمال استان هست را داریم .
🔴نماینده مردم شریف شهربابک در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن قدر دانی و تشکر از مدیر عامل شرکت افزود الحمدالله فضای مودت و همکاری در مجموعه زغالسنگ کرمان کاملا محسوس است و جای شکر دارد . ایشان خدمت به کارگران را نعمت الهی برشمرد و ادامه داد روند رو به رشد و حرکت سریع این شرکت نشان از مدیریت صحیح و سازنده مدیر عامل این مجموعه را دارد .
  🔶عضو کمیسیون صنایع و معادن ، دبیر اول کمیسیون و ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی  معادن استان کرمان افزود کارگران عزیز بزرگترین بازوی اجرایی هر مجموعه ای هستند و لازم است طبق فرمایش مقام معظم رهبری تمام توان خود را در راستای جهش تولید بکار گیرند .
🔴مهندس رضا حسینی در پایان اعلام داشت آماده هر گونه همکاری جهت رونق بخشیدن به تولید و شکوفایی صنعت و معدن استان خواهیم بود

مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*