پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت هفته بسیج

 نویسنده: روابط عمومي  تاریخ:1399/09/01
پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت هفته بسیج
*🇮🇷بسیج لشکر مخلص خداست🇮🇷* 
✍پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت هفته بسیج 
📣به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت طی پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان عزیز تبریک گفتند . 
📌در متن این پیام آمده است : امروز بسیج عالی ترین مرحله شکوفایی خود را پشت سر میگذارد .  بی شک بسیجیان عزیزی که در هشت سال دفاع مقدس مخلصانه جان خود را در دست گرفته و روانه جبهه های حق علیه باطل شدند چیزی جزء عشق الهی در دل نداشتند آنان که به دعوت پیر جماران لبیک گفته و عاشقانه با سربند های یا زهرا و یا حسین ..دل به دریای لطف بیکران حضرت حق زده و بی پروا سینه در برابر گلوله های دشمن سپر کردند . 
🔶حال میدان نبردی دیگر در جریان است و بسیجیان همچون گذشته شیفته و دلباخته میدان نبرد ، اینان که به فرموده یار خراسانی  در هر جبهه ای حضور یافته و ندای ولی امر را لبیک گفته اند و خواهند گفت ،  همان ها  که در دفاع از حرم سر از پا نشناخته و در جبهه اقتصاد بسیجیانی اقتصاد دان میشوند ، همان شیر مردانی که در سیل و زلزله امداد گر شده و در مدرسه معلم و میدان نبرد جنگجو ، همان ها که در میدان سلامت پزشک و پرستار میشوند و در مقابل کرونا جهادگر سلامت . پس چه زیباست نام بسیج که در هر میدانی حضور دارد و دلاور مردانه جهاد میکند .
⚫چه سخت است که امسال هفته بسیج را در نبود سردار سرافراز اسلام *حاج قاسم سلیمانی* که در عمل بسیجی واقعی را اثبات کرد می گذرانیم هر چند که شهادت مزد بسیجی مخلص خدا بود و الحمد الله نصیبش گردید . 
اینجانب به وجود کارگران و کارمندان بسیجی مجموعه زغالسنگ کرمان افتخار کرده و جای بسی شور و شعف دارد که خود خادم بسیجیان هستم ، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به معدنکاران عزیز بسیجی که طبق فرمایش مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید بسیجی وار تلاش میکنند تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن دارم که بزودی زود پرچم بسیج را توسط فرمانده سرافراز این نهاد انقلابی تحویل یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) سپرده و سرباز حضرتش باشیم .                 
  
                     *من الله التوفیق*           

             *باقر نیک طبع*

مرجع:روابط عمومي
نظر کاربران

ارسال نظر
*
*